Teenused

Saagimine

Teostame metsamaterjali lahtilõikust. Selleks omame ketassaekaatrit, millega saame lõigata kõiki puuliike kliendi poolt soovitud ristlõigetega saematerjaliks.

Splittimine

Omame spetsiaalset lintsaagi, millega suudame minimaalse kaoga olemas olevast saematerjalist ümber lõigata vajaminevad ristlõiked. Lintsaega saame teha eeltöö kvaliteetse saepinnalise ehk peensaetud voodrilaua tootmiseks. Peensaetud voodrilaua tootmiseks lõigatakse pruss lintsaega keskelt pooleks. Lint jätab parajalt kareda pinna, millele hakkab pärast värv hästi külge, püsib pikalt peal ja on visuaalselt kena vaadata.

Hööveldamine

Hööveldame erinevaid põrandalaudu, välisvoodrilaudu, sisevoodrilaudu, terrassilaudu, piirdeliiste ja muid materjale soovitud profiilideks. Võimalik on ka materjali kalibreerimine ja splittimine. Tugevussorteerime materjale tugevusklassidesse C16, C24, C30. Lisaks olemasolevatele profiilidele teeme vajadusel kliendi soovidele vastavad höövli lõiketerad. Lisavõimalused on saematerjali kappimine, sorteerimine ja pakkimine.

Värvimine ja Immutamine

Teostame voodrilaudade, saematerjalide ja höövelmaterjalide värvimisteenust ja tuletõkkeimmutamist. Värvimiseks kasutame Teknose (Soome), Tikkurilla (Soome) ja Akzo Nobel (Rootsi) kvaliteetseid värve.

Transport

Teostame materjali vedu üle Eesti, kasutades kaubikut või veoautot, millel on tõstuk kauba mahalaadimiseks objektil. Kohapealt on võimalik rentida 3m käru.

Hinnad sõltuvad puuliigist, kogusest ja töö keerukuse astmest. Lisaküsimuste korral võtke meiega kindlasti ühendust.